Zadzwoń do nas

+48 501 230 139

Nasz adres e-mail

biuro@svoboda.com.pl

O nas

wynajem sprzetu multimedialnego

 

Ekipa tworząca naszą firmę to młoda i szybko rozwijająca się rodzina profesjonalistów zapaleńców, która swoją przygodę ze sprzętem i eventami rozpoczęła w bardzo młodym wieku, będąc przez pewien czas jedną z najmłodszych ekip w Polsce.

 

Dzięki sile ducha, młodzieńczemu apetytowi na wszystko co się świeci, kręci, rusza i można tym sterować, zaczęliśmy interesować się techniką sceniczną. Ciekawość sprzętu była tak duża, że w wieku 16 zaczęliśmy stawiać pierwsze imprezy. Na imprezy i dyskoteki chodziliśmy tylko po to, żeby podpatrzeć co nowego tam się znajduje.

 

Jako młoda i kreatywna ekipa, bardzo szybko zdobyliśmy wiedzę oraz umiejętności w kreowaniu techniki na eventy. Multimedia stały się naszym hobby, które ciągle rozwijajmy i szukamy nowych możliwości.

 

Nasz park sprzętowy stale się rozrasta, w tej chwili jesteśmy liderem jeśli chodzi o techniki multimedialne w Polsce północnej a nasze aspiracje ciągle rosną.

 

 

O nas - SVOBODA wynajem sprzętu multimedialnego

Historia marki:

SVOBODA – marka od początku budowana z pasji do imprez, eventów i koncertów.

 

Na rynku działa od 2006 roku ale pierwsze wzmianki o marce pojawiły się w internecie w przełomowym roku 2000! Wtedy też powstały początkowe nie komercyjne projekty eventowe.

 

W tym czasie firma przekształciła się w prężnie zarządzaną i bardzo nowoczesną technologicznie firmę z rozbudowanym parkiem sprzętowym, logistycznym i know how.

 

Svoboda

 
Svoboda obsługa eventów

 

Znajdź nas na Facebooku: