Laser show

Laser show

 

Widowiska plenerowe gromadzące tłumy ludzi powinny być na naprawdę wysokim poziomie technicznym i artystycznym. Tylko wtedy mają one sens – byle jak przygotowany pokaz typu światło i dźwięk mija się z celem. Przy współczesnych możliwościach technicznych można organizować naprawę niezapomniane widowiska zarówno w przestrzeni publicznej jak i na scenie. Pokaz laserów może stanowić samodzielną atrakcję alby być częścią większego eventu, podczas którego wykorzystuje się także Video Mapping czy tradycyjne fajerwerki.

 

Pokazy laser show to spektakularne widowiska, które na długą utkwią widzom w pamięci.

 

 

Czym jest laser show?

 

Dzięki nowoczesnym laserom jesteśmy w stanie stworzyć w przestrzeni niezwykle atrakcyjne wizualnie animacje i sprawić, że widzowie staną się świadkami ekscytującego show pełnego niesamowitych złudzeń optycznych silnie oddziałujących na wszystkie zmysły. Obrazy wyczarowane dzięki laserom podobają się widzom w każdym wieku – zarówno te, które oglądać można w wolnej przestrzeni, jak i te wyświetlane na fasadzie budynku. Laser show może być zwieńczeniem imprezy plenerowej ale także stanowić dodatkową atrakcję podczas dużego koncertu gwiazdy muzyki rozrywkowej czy podczas spektaklu teatralnego.

 

Na jakie okoliczności stosuje się pokaz laserów?

 

Pokaz laserów może sam w sobie być eventem, na który warto zabrać swoją rodzinę. Takie ultranowoczesne widowiska artystyczne z użyciem laserów zobaczyć możemy np. podczas krakowskiej Parady Smoków. To finezyjne i efektowne pokazy, gromadzące tłumy oglądających. Ale laser show można także potraktować jako uzupełnienie każdego widowiska artystycznego – od koncertu, przez spektakl po performance w przestrzeni miejskiej. Aby pokaz laserowy wyglądał maksymalnie atrakcyjnie, przestrzeń, w której się odbywa musi być odpowiednio zadymiona. Widzów otacza więc charakterystyczna mgła – para wodna – w której pojawiają się wielobarwne promienie laserów zdolne stworzyć tak wyraziste złudzenia, że można przeżyć zupełnie realne emocje – zachwyt, lęk, a także wrażenie przeniesienia się do alternatywnej rzeczywistości.

 

Z czym można połączyć program laserów?

 

Szczególnie widowiskowe jest połączenie laser show z muzyką, która wzmaga niesamowite wrażenia wywołane migotliwymi wiązkami laserowego światła. Istnieje możliwość stworzenia pokazu laserów do każdego rodzaju muzyki poważnej i rozrywkowej. Także do tej granej na żywo. Podobnie jak w przypadku każdego innego show, przebieg pokazu laserów może być standardowy – czerpiemy wtedy z naszej bazy podkładów muzycznych. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby klient sam decydował o scenariuszu i ścieżce dźwiękowej na pokazie, który dla niego organizujemy.

 

Laser show może być także uzupełnieniem eventu, podczas którego odbywają się inne pokazy wykorzystujące światło i dźwięk. W każdym przypadku efekty wizualne są najważniejsze: spośród wszystkich innych możliwości technicznych to właśnie lasery wywołują największy efekt wow i to widowiska laserowe gromadzą największe tłumy widzów. Intensywne doznania na długo zapadają w pamięć, a zapierający dech w piersiach obraz sprawia, że ma się ochotę przeżyć to jeszcze raz.

 

Spektakularne laserowe show jest idealnym dopełnieniem każdej imprezy

Zapierający dech w piersiach pokaz do doniosłej muzyki porusza serca każdego widza. Super mocne zielone lasery tworzą niepowtarzalny kosmiczny klimat. Kolorowy laser to już ultranowoczesne rozwiązanie. Animacje które wyświetlają się w przestrzeni i magiczna laserowa bariera wisząca w powietrzu tworzą bardzo intensywne doznania.

 

Każdy z laserów może zostać skierowany na budynek na którym wyświetli dowolną grafikę wraz z napisami bądź logosami i prostymi animacjami. Pozostałe lasery harmonijnie odegrają niezwykle efektowne show.

 

Laser show dopełnia także event podczas:

  • Video Mappingu,
  • Pokazu fajerwerków,
  • Pirotechniki na scenie,
  • Pokazów świetlnych.