Projekcje 3D

Projekcje 3d

Słowo “event” już samo w sobie oznacza coś specjalnego, wyjątkowego, unikatowego, coś, co wykracza poza codzienność i zwykłe doświadczenia. Każdy event powinien przypominać rytuał, który zaspakaja potrzeby widzów, przechodzi do historii i zmienia pogląd na świat uczestników spotkania. Projekcje 3D stały się narzędziem do przygotowania wydarzenia, które jest okazją do przeżycia czegoś niecodziennego.  Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z eventem biznesowym, zaangażowanym społecznie, z rozrywkowym i rekreacyjnym, czy też spotykamy się na wystawie i targach, proponujemy animacje w technologii 3D gwarantujące niezatarte wrażenia.

Eventy przyszłości

Skończyły się czasy białych tablic, zdjęć i wykresów z rzutnika. Technologia 3D zawitała na eventy. My wychodzimy jej naprzeciw, tworząc zaawansowane pokazy 3D. Mając do dyspozycji sprzęt: ekrany plazmowe i projektory 3D, odpowiednie oprogramowanie i doświadczony zespół twórców, którzy kierują się wiedzą i wyobraźnią, zapewniamy fascynującą oprawę każdego spotkania sprzedażowego lub konferencji. W zakres naszych usług wchodzi:

  • Przygotowanie animacji w technologii 3D
  • Tworzenie całej oprawy eventu w 3D
  • Zajmowanie się instalacją i konfiguracją urządzeń do pokazów 3D

Oferujemy także pokazy 3D oparte o rozszerzoną rzeczywistość za pomocą okularów stereoskopowych. Posiadane przez nas ekrany plazmowe 3D oraz ekrany projekcyjne z projektorami 3D nie tylko obsługujemy na miejscu spotkania, ale także wypożyczamy.

Projekcje 3D – od pomysłu do realizacji pokazu

Projekcje w technologii 3D to zawsze spektakularne pokazy, które łączą różne dziedziny sztuki: animację, muzykę i światło, przez co przyciągają szeroką grupę odbiorców. To sposób na zwrócenie uwagi widowni na swój produkt, na usługę lub markę. To również idealne zakończenie imprezy biznesowej lub jej huczne rozpoczęcie.

Na każdym etapie przygotowania materiałów do projekcji 3D prowadzimy szczegółową współpracę z organizatorem przedsięwzięcia oraz zleceniodawcą. Gwarantujemy osiągnięcie najwyższej jakości i celu założonego przez klienta. Znakomicie łączymy śmiałe pomysły z najwyższą, najnowocześniejszą technologią pozwalającą na tworzenie pokazów, które przenoszą widzów do zupełnie innego świata.

 

Technologia 3D zawitała na eventy. My wychodzimy jej naprzeciw tworzą zaawansowane pokazy 3D.

 

  • Przygotowujemy animacje w technologii 3D
  • Tworzymy oprawy eventów w 3D
  • Zajmujemy się instalacjami i konfiguracjami urządzeń do pokazów 3D
  • Oferujemy pokazy 3D oparte o rozszerzoną rzeczywistość za pomocą okularów stereoskopowych
  • Posiadamy ekrany plazmowe 3D oraz ekrany projekcyjne z projektorami 3D